Pomagaj bez barier.

Z Sensly możesz skupić się na pacjentach, a my z przyjemnością zajmiemy się resztą!

Od kalendarza, przez automatyczne płatności, po narzędzia do prowadzenia sesji on-line. Wszystko zautomatyzowane… i to w jednym miejscu! 🙂

Wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu

Odkryj nowe możliwości w Twojej pracy!

Ekspercki wizerunek

Odpowiadające Twoim preferencjom obszary pracy, wykształcenie, doświadczenie, certyfikaty czy kursy są właściwie wyeksponowane i stanowią istotne kryteria dopasowywania do potrzeb pacjenta.

Efektywność i wygoda w pracy

Skorzystaj z szerokich możliwości kalendarza, który pomaga ograniczyć okienka i efektywnie zarządzać Twoim czasem pracy. Spersonalizuj swoje usługi, czas trwania spotkania/sesji, cennik, a nawet zasady odwoływania sesji.

Łatwe rozliczenia

Nie trać czasu na zarządzanie płatnościami czy oczekiwanie na potwierdzenia przelewu. Zapewniamy pełną i zautomatyzowaną obsługę płatności.

Narzędzia do prowadzenia sesji

Rozmowy wideo, audio, czat? Mamy wszystko, bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji. Wygoda przede wszystkim, a wybór formy terapii zależy od Ciebie.

Automatyczne przypomnienia

Nie tylko dla zapominalskich – po prostu dobrze jest być na bieżąco 🙂 Powiadomimy Cię o wszystkim co ważne: od nowych rezerwacji czy ich zmianach, po przypomnienia o nadchodzących sesjach. Także Twoi klienci będą na bieżąco ze zbliżającymi się terminami wizyt.

…i wiele więcej

Niebawem wprowadzimy także możliwość rezerwowania spotkań stacjonarnych oraz udostępnimy możliwość prowadzenia kartoteki pacjentów. Dostępne będą także oferty ubezpieczenia zawodowego, prowadzenia księgowości, superwizji czy pisania blogów. Jednym kliknięciem wystawisz także faktury lub rachunki.

Daj sobie przestrzeń, a my zajmiemy się resztą.

Stwórz wygodnie Twój profil i zweryfikuj swoje kwalifikacje, aby otrzymać bezpłatny dostęp do wszystkich funkcjonalności!

Dotrzyj do nowych, lepiej sprofilowanych pacjentów

Nowatorski Asystent Doboru Specjalisty wspomagający łączenie klientów ze specjalistami
(dostępny od 20 marca)

Aby ułatwić dostęp do pomocy psychologicznej, stworzyliśmy system “uczący się”, który wspiera pacjenta w doborze właściwego specjalisty. Dzięki niemu wystarczy, że osoby szukające pomocy psychologicznej odpowiedzą na kilka pytań, aby otrzymać listę specjalistów najlepiej odpowiadających ich potrzebom.

Umożliwi on Tobie  dotarcie do osób, dla których Twoje umiejętności i wiedza, pomogą osiągnąć najlepsze efekty.

Nasz wirtualny asystent został opracowany wraz z gronem specjalistów: psychologami, psychoterapeutami, psychiatrami, seksuologami i terapeutami uzależnień.

Strefa wiedzy

Wierzymy, że warto jest dzielić się doświadczeniem i wzbogacać swój warsztat pracy czerpiąc wiedzę od ekspertów i wieloletnich praktyków w swoich dziedzinach. Dlatego zapraszamy Cię do śledzenia naszych wydarzeń i aktywnego uczestnictwa!

Dołącz do akcji bezpłatnej pomocy psychologicznej

Wraz ze stowarzyszeniem “Psychologowie i Psychoterapeuci dla Społeczeństwa” organizujemy akcję  dla tych, którym bariera finansowa nie pozwala zadbać o swoje samopoczucie. W tych trudnych czasach może być im jeszcze ciężej poprosić o pomoc.

Dlatego wystarczy, że udostępnisz wolny termin i możliwość bezpłatnej sesji on-line, aby ktoś mógł zrobić ten pierwszy krok w trosce o siebie.

Otwórz bezpłatne konto w Sensly

Kliknij przycisk obok, zarejestruj się i zweryfikuj swoje kwalifikacje.

Dodaj bezpłatną usługę

Dodaj usługę i ustaw jej cenę na 0 zł. Automatycznie usługa zostanie przypisana do akcji i będzie dostępna dla pacjentów.

Ustaw swoją dostępność

Wygodnie ustal w kalendarzu swoją dostępność.

Spotkaj się on-line

Wszystkie sesje odbywają się online w ramach naszej platformy. Nie musisz instalować dodatkowych programów czy aplikacji. Dostępne są połączenia video, audio oraz czat.
Wszystko po to, aby móc pomagać bez barier.

Weryfikacja

Chcemy naszym pacjentom zapewnić, że trafiają oni w ręce profesjonalistów o potwierdzonych kwalifikacjach.

 Dołączając do grona Specjalistów Sensly zostaniesz poproszony o przesłanie dokumentów, które umożliwią weryfikację Twoich kwalifikacji.

Wybierz Twoją specjalizację i sprawdź jakie dokumenty będą Ci potrzebne.

W trakcie uzupełniania profilu poprosimy Cię o skan lub zdjęcie: dyplomu ukończenia studiów magisterskich na kierunku Psychologia.

Aby dołączyć do Sensly jako psychoterapeuta wymagamy ukończenia min. 2 roku szkoły psychoterapii.

W trakcie uzupełniania profilu poprosimy Cię o skan lub zdjęcie: dyplomu ukończenia szkoły psychoterapii lub zaświadczenia wydanego przez jednostkę kształcącą.

W trakcie uzupełniania profilu poprosimy Cię o skan lub zdjęcie:
certyfikatu towarzystwa psychologicznego.

W trakcie uzupełniania profilu poprosimy Cię o skan lub zdjęcie: dyplomu ukończenia studiów magisterskich na kierunku Psychologia oraz dyplomu ukończenia studiów podyplomowych na kierunku Seksuologia.
W trakcie uzupełniania profilu poprosimy Cię o skan lub zdjęcie: dyplomu ukończenia szkoły psychoterapii/zaświadczenia o ukończeniu minimum 2 roku szkoły psychoterapii oraz dyplomu ukończenia studiów podyplomowych na kierunku Seksuologia.
W trakcie uzupełniania profilu poprosimy Cię o skan lub zdjęcie: certyfikatu specjalisty ds. uzależnień.
W trakcie uzupełniania profilu poprosimy Cię o skan lub zdjęcie: prawa wykonywania zawodu z datą egzaminu specjalizacyjnego.