Pomagaj bez barier.

Dołącz do nowej, bezpłatnej platformy dedykowanej wszystkim specjalistom zdrowia psychicznego. 

Z Sensly możesz skupić się na pacjentach, a my z przyjemnością zajmiemy się resztą!

O Sensly

Stworzyliśmy naszą platformę przy współpracy ze specjalistami zdrowia psychicznego tak, aby ułatwić Ci codzienną pracę oraz dotarcie do nowych, lepiej sprofilowanych pacjentów.

Łączymy innowację i nowe technologie, w centrum których zawsze stawiamy dobro pacjenta oraz znoszenie barier w dostępie do pomocy psychologicznej.

Razem z Tobą chcemy stworzyć otwartą przestrzeń dla każdego, kto potrzebuje zadbać o swoje samopoczucie.

Otwarcie pełnej wersji serwisu

W tych wymagających czasach udostępniliśmy naszą platformę na potrzeby akcji dedykowanej pomocy personelowi medycznemu. Więcej o akcji oraz możliwościach dołączenia do niej znajdziesz tutaj.

Nowe możliwości w Twojej pracy.

(w pełni dostępne od 1.02.2021)

Ekspercki profil

Nie potrzebujesz strony www czy budowania swojego profilu na serwisach niedostosowanych do specyfiki Twojej pracy. W Sensly profile personalizowane są pod Twoją specjalizację!

Lepiej sprofilowani pacjenci

Możesz określić dokładnie swoje preferencje co do obszarów pomocy, jednostek chorobowych czy pacjentów. Dzięki kilku drogom wyszukiwania, trafi do Ciebie więcej i lepiej dopasowanych pacjentów.

Efektywne zarządzanie

Intuicyjny i łatwy w obsłudze system wspomagający Twoją codzienną pracę. Od wygodnego kalendarza, po usługi i cenniki dostosowane do Twoich potrzeb.

Automatyczne przypomnienia

Nie tylko dla zapominalskich – po prostu dobrze jest być na bieżąco 🙂 A przypomnienia o wizytach dla pacjentów zmniejszy ryzyko ich odwołania.

Narzędzia do prowadzenia sesji

Rozmowy wideo, audio, czat? Mamy wszystko, bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji. Wygoda przede wszystkim, a wybór formy terapii zależy od Ciebie.

…i wiele więcej

Pracujemy nad funkcjonalnościami takimi jak kartoteki pacjentów, ubezpieczenia zawodowe, księgowość, aż po oferty superwizji.

Nowatorski system wspomagający łączenie specjalistów z pacjentami.

Aby ułatwić dostęp do pomocy psychologicznej, stworzyliśmy system “uczący się”, który wspiera pacjenta w doborze właściwego specjalisty i w jak najszybszym sięgnięciu po potrzebne wsparcie. 

Umożliwi on Tobie  dotarcie do osób, dla których Twoje umiejętności i wiedza, pomogą osiągnąć najlepsze efekty. 

Nasz wirtualny asystent został opracowany wraz z gronem specjalistów: psychologami, psychoterapeutami, psychiatrami, seksuologami i terapeutami uzależnień.

Korzyści dla Ciebie

Jak dołączyć do Sensly

Założenie konta

Wystarczy, że założysz bezpłatne konto na Sensly i uzupełnisz Twoje dane. 

 

Weryfikacja

Chcemy dać naszym Pacjentom pewność, że trafiają oni w ręce profesjonalistów o potwierdzonych kwalifikacjach. Dołączając do grona Specjalistów Sensly zostaniesz poproszony o przesłanie dokumentów, które umożliwią weryfikację Twoich kwalifikacji.

Wybierz Twoją specjalizację i sprawdź jakie dokumenty będą Ci potrzebne.

W trakcie uzupełniania profilu poprosimy Cię o skan lub zdjęcie: dyplomu ukończenia studiów magisterskich na kierunku Psychologia.

Aby dołączyć do Sensly jako psychoterapeuta wymagamy ukończenia min. 2 roku szkoły psychoterapii.

W trakcie uzupełniania profilu poprosimy Cię o skan lub zdjęcie: dyplomu ukończenia szkoły psychoterapii lub zaświadczenia wydanego przez jednostkę kształcącą.

W trakcie uzupełniania profilu poprosimy Cię o skan lub zdjęcie:
certyfikatu towarzystwa psychologicznego.

W trakcie uzupełniania profilu poprosimy Cię o skan lub zdjęcie: dyplomu ukończenia studiów magisterskich na kierunku Psychologia oraz dyplomu ukończenia studiów podyplomowych na kierunku Seksuologia.
W trakcie uzupełniania profilu poprosimy Cię o skan lub zdjęcie: dyplomu ukończenia szkoły psychoterapii/zaświadczenia o ukończeniu minimum 2 roku szkoły psychoterapii oraz dyplomu ukończenia studiów podyplomowych na kierunku Seksuologia.
W trakcie uzupełniania profilu poprosimy Cię o skan lub zdjęcie: certyfikatu specjalisty ds. uzależnień.
W trakcie uzupełniania profilu poprosimy Cię o skan lub zdjęcie: prawa wykonywania zawodu z datą egzaminu specjalizacyjnego.