mgr Monika Herban
mgr Monika Herban

mgr Monika Herban

Coach, Psycholog dorosłych
Podlegam superwizji
Doświadczenie
Opinie
O mnie
Moją misją jest wspieranie ludzi w budowaniu satysfakcjonującej kariery zawodowej oraz zdrowych relacji ze sobą i otaczającymi ludźmi. Na spotkaniach ze mną możes...
Pokaż więcej

Języki

angielski
polski
Komu pomagam
  • dorośli
Obszary pomocy
  • business coach
  • life coach
  • coaching kariery
Edukacja i kursy

Psychoonkologia w praktyce klinicznej

Uniwersytet Jagielloński (studia podyplomowe)

Zarządzanie Zasobami Ludzkimi

Szkoła Wyższa J.Tischnera (studia podyplomowe)

Psychologia

Uniwersytet Jagielloński (studia magisterskie)

Szkoła Profesjonalnego Coachingu I

Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego (inny kurs lub szkolenie)

Coachwise Essentials

Coachwise (inny kurs lub szkolenie)

Racjonalna Terapia Zachowania

Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego (inny kurs lub szkolenie)

Terapia Schematów

Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego (inny kurs lub szkolenie)
Certyfikaty

Szkoła Profesjonalnego Coachingu (500/2023)

IPRI
Moje doświadczenie
01.2020 - obecnie
Coach, Psycholog w Monika Herban

Od ponad 3 lat prowadzę moją działalność jako coach i współpracuję z klientami w zakresie life coachingu i business coachingu. Pracuję z osobami, które poszukują czasu i przestrzeni na to, aby zastanowić się nad swoim życiem, chcą przyjrzeć się sobie. Pragną odkryć siebie, zobaczyć co jest dla nich ważne i w jaki sposób mogą realizować swoje plany i marzenia. Być może: * Niedawno otrzymałaś / otrzymałeś awans w pracy! Cieszysz się tym i przerażasz zarazem? * Wszyscy mówią Ci, że jesteś świetna / świetny w tym co robisz, ale Ty w ogóle tego nie czujesz? * Zastanawiasz się co dalej, w którą stronę zmierzasz? To bardzo dobry moment na spotkanie. * Perfekcjonizm czy good enough? Nacisnęło guziczek? Wpadaj na kawę :-) * Kto tu rządzi? Ty swoimi emocjami, czy emocje Tobą? * Chcesz mieć więcej cierpliwości do dzieci i do współpracowników? Chcesz się bardziej wyluzować i cieszyć się codziennością? * Z jednej strony wszystko układa się super, ale Ty czujesz, że już nie dajesz rady i dalej tak nie pociągniesz? * Zastanawiasz się co dalej, w którą stronę zmierzasz, prywatnie i zawodowo? To bardzo dobry moment na spotkanie.

04.2007 - 12.2022
Manager zespołu ds. Rekrutacji w Spacelift, Backbase, Smart, OpenX, Hitachi, Modis.

W trakcie tych 15 lat współpracowałam z firmami międzynarodowymi w zakresie rekrutacji pracowników oraz byłam odpowiedzialna za zarządzanie zespołem. W swojej pracy od zawsze miałam bardzo dużo kontaktu z ludźmi, szczególnie spotkań 1:1. Czy to w zakresie samej rekrutacji, czy spotkań z klientami i współpracownikami, jak również moim zespołem. Te rozmowy indywidualne sprawiały mi ogromną frajdę i napędzały mnie do działania.

Umów wizytę