FAQ

Czym jest “próbna sesja”?

Próbna sesja jest opcjonalną usługą jaką możesz oferować Twoim pacjentom, by lepiej poznali Ciebie i Twoje metody pracy. Sugerujemy, by próbna sesja była krótsza i tańsza od regularnych sesji. 

Czy muszę dodać skany moich dyplomów?

Tak, ponieważ w trosce o dobro pacjentów Twoje kwalifikacje są przez nas weryfikowane. Po pomyślnym przejściu weryfikacji Twój profil staje się widoczny w naszej wyszukiwarce, a Ty otrzymujesz dostęp do pozostałych funkcjonalności serwisu.

W jaki sposób otrzymam pieniądze za zrealizowane sesje?

Środki za zrealizowane przez Ciebie sesje gromadzą się na Twoim koncie w zakładce “Finanse i płatności”. Pierwszego dnia kolejnego miesiąca wygenerujemy automatycznie zbiorczą fakturę, którą otrzymasz od nas mailowo. Środki zostaną przelane na Twoje prywatne konto zgodnie z terminem na fakturze (7 dni).

Na jakich urządzeniach mogę korzystać z Sensly?

Sensly jest dostępne dla wszystkich urządzeń mobilnych (smartfony, tablety) oraz dla komputerów i laptopów.

Co jeśli sesja zostanie przerwana z powodu problemów technicznych?

Jeżeli sesja zostanie przerwana z powodów technicznych, możesz opisać problem w ankiecie, która pojawi się po zakończeniu spotkania. Każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie oferując albo pełny zwrot kosztu sesji i prowizji lub możliwość zmiany terminu oraz wsparcie techniczne z naszej strony. Pamiętaj, że warunkiem prawidłowego przebiegu sesji jest dostęp do stabilnego łącza internetowego.

Ile czasu przed sesją możliwa jest rezerwacja sesji przez klienta?

To zależy od Ciebie. W sekcji “usługi” możesz ustalić minimalny czas do sesją, w jakim możliwa będzie rezerwacja.

Kiedy wizyta zarezerwowana przez klienta pojawi się w moim kalendarzu?

Sesja pojawi się w Twoim kalendarzu i w sekcji “zarezerwowane sesje”, gdy klient opłaci wizytę.

Czy mogę zmienić termin zarezerwowanej już sesji?

Za pomocą kilku kliknięć możesz odwołać sesję, zasugerować inny termin i wysłać Klientowi wiadomość. Klient otrzyma zaproszenie mailowo i będzie miał 24h na jego przyjęcie. 

Jeżeli nowy termin Klientowi nie odpowiada może wybrać inny z dostępnych terminów w Twoim kalendarzu. W przypadku odrzucenia Twojego zaproszenia Klient otrzyma zwrot pełnej kwoty za opłaconą sesję.

Jakie są zasady odwoływania wizyt przez pacjenta?

Domyśle ustawienia platformy: odwołując sesję na 24h przed umówionym spotkaniem, pacjentowi przysługuje 100% zwrot kosztów sesji. Jeśli odwołanie nastąpiło na krócej niż 24h przed sesją, specjalista otrzymuje 90% równowartości ceny sesji. 

Możesz spersonalizować zasady odwoływania sesji w sekcji “usługi”.

Jak rozpocząć korzystanie z Sensly?

Wystarczy, że założysz i aktywujesz konto specjalisty. W kolejnym kroku dodaj informacje o Twoim wykształceniu i zdjęcie dyplomu, który potwierdza posiadane przez Ciebie kwalifikacje. O tym jakich dokumentów wymagamy przeczytasz wyżej w sekcji "Weryfikacja".

Czego potrzebuję by prowadzić sesję?
  • upewnij się, że twoje urządzenie jest połączone ze stabilnym Internetem (najbardziej stabilny jest twój Internet domowy połączony bezpośrednio przez kabel do urządzenia lub bezprzewodowo poprzez WiFi, mniej stabilne są publiczne sieci WiFi oraz połączenia LTE czy 4G/3G na telefonie)
  • wyłącz wszystkie pozostałe okna przeglądarki (szczególnie takie jak YouTube, Netflix, itp.) i upewnij się, że nie masz uruchomionych programów, które pobierają pliki z Internetu (np. torrent), ani nie wykonują się żadne automatyczne aktualizacje w tym samym czasie
  • jeżeli łączysz się z Internetem poprzez VPN, pamiętaj aby przed rozpoczęciem sesji się rozłączyć (łączenie się poprzez pośrednie serwery - tj. VPN - może znacząco obniżyć jakość połączenia)
  • możesz sprawdzić jakość swojego łącza klikając w ten link. Jeśli masz problem z siecią, w sekcjach po prawej stronie pojawią się czerwone wykrzykniki
  • komputer, smartfon lub tablet z dźwiękiem i kamerą (przed wejściem do pokoju w którym odbywa się sesja musisz pozwolić swojemu urządzeniu/przeglądarce korzystać z mikrofonu i kamery).
Ile kosztuje korzystanie z platformy Sensly?

Dostęp do platformy oraz wszystkich funkcjonalności jest darmowy. Jedyną opłatą pobieraną przez Sensly jest prowizja 10% od sesji zrealizowanej za pośrednictwem portalu.

Weryfikacja psychologów i terapeutów

Chcemy naszym pacjentom zapewnić, że trafiają oni w ręce profesjonalistów o potwierdzonych kwalifikacjach.Dołączając do grona Specjalistów Sensly zostaniesz poproszony o przesłanie dokumentów, które umożliwią weryfikację Twoich kwalifikacji. Wybierz Twoją specjalizację i sprawdź jakie dokumenty będą Ci potrzebne.
Terapeuta uzależnień

W trakcie uzupełniania profilu poprosimy Cię o skan lub zdjęcie: certyfikatu specjalisty ds. uzależnień.

Psychoterapeuta–Seksuolog

W trakcie uzupełniania profilu poprosimy Cię o skan lub zdjęcie: dyplomu ukończenia szkoły psychoterapii/zaświadczenia o ukończeniu minimum 2 roku szkoły psychoterapii oraz dyplomu ukończenia studiów podyplomowych na kierunku Seksuologia.

Psycholog-Seksuolog

W trakcie uzupełniania profilu poprosimy Cię o skan lub zdjęcie: dyplomu ukończenia studiów magisterskich na kierunku Psychologia oraz dyplomu ukończenia studiów podyplomowych na kierunku Seksuologia.

Psychoterapeuta certyfikowany

W trakcie uzupełniania profilu poprosimy Cię o skan lub zdjęcie: certyfikatu towarzystwa psychologicznego.

Psychoterapeuta

Aby dołączyć do Sensly jako psychoterapeuta wymagamy ukończenia min. 2 roku szkoły psychoterapii. W trakcie uzupełniania profilu poprosimy Cię o skan lub zdjęcie: dyplomu ukończenia szkoły psychoterapii lub zaświadczenia wydanego przez jednostkę kształcącą.

Psycholog

W trakcie uzupełniania profilu poprosimy Cię o skan lub zdjęcie: dyplomu ukończenia studiów magisterskich na kierunku Psychologia.