Wystarczy, że problemy są skomplikowane...

więc sięganie po wsparcie nie musi takie być.
Na Sensly pomożemy Ci swobodnie korzystać z pomocy psychologów
i terapeutów, by zadbać o Twoje lepsze samopoczucie.

Pomoc psychologiczna

w zasięgu Twojej ręki

Znajdziesz specjalistę

i to najlepszego. Weryfikujemy wszystkich naszych psychologów i psychoterapeutów

Wybierzesz termin

i zapłacisz wygodnie on-line. Możesz skorzystać także z bezpłatnych sesji próbnych

Spotkasz się on-line

bez instalowania dodatkowych aplikacji. Wszystkie sesje odbywają się w formie wideorozmów

Żeby łatwiej było zrobić ten pierwszy krok

Wraz ze specjalistami zdrowia psychicznego stworzyliśmy formularz, który ułatwia sięgnięcie po pomoc. Anonimowo i bezpiecznie wyklikasz obszary lub symptomy, które Cię niepokoją i wybierzesz sfery, w których potrzebujesz wsparcia. Na ich podstawie zasugerowani zostaną specjaliści, najlepiej dopasowani do Twoich potrzeb.

Bez presji, zobowiązań czy pośpiechu.  

Nasi specjaliści są tu dla Ciebie

Adrianna Czajka
Adrianna CzajkaPsycholog dorosłych, psychodietetyk
Czytaj więcej
Każda osoba, która czuje, że potrzebuje pomocy psychologa/psychoterapeuty może ją uzyskać w niezwykle łatwy sposób – nie wchodząc z domu i wybierając specjalistę, który odpowiada ich oczekiwaniom – bez względu na miejsce zamieszkania.
Marzena Wasilewska
Marzena WasilewskaPsycholog i psychoterapeuta dorosłych
Czytaj więcej
Dla klienta/pacjenta sesje online to forma niezwykle łatwo dostępna. Wystarczy wybrać terapeutę, znaleźć pasujący termin i zapisać się. Wiele osób, dla których psychoterapia była czymś niedostępnym lub niezrozumiałym, dzięki Sensly dostało pomoc i wsparcie, jakiego w danym momencie potrzebowali.
Aleksandra Suty
Aleksandra SutyPsycholog dorosłych
Czytaj więcej
Dzięki Sensly można korzystać z pomocy specjalistów zdrowia psychicznego z każdego miejsca, bez wychodzenia z domu, w bezpiecznej atmosferze popracować nad sobą. Spotkania online dają dużo przestrzeni i pomagają przełamać strach przed pierwszą wizytą.
Piotr Ruciak
Piotr RuciakPsycholog dorosłych
Czytaj więcej
Sensly jest skuteczną platformą do wizyt dla osób poszukujących pomocy, pozwala nie przejmować się technikaliami spotkania, a forma wsparcia online pozwala na wybór odpowiedniego specjalisty bez potrzeby poświęcania czasu na dojazd, jak i bez zbędnych kosztów.
Jonasz Najda
Jonasz NajdaPsycholog dorosłych, Psycholog dziecięcy, Psycholog sportowy
Czytaj więcej
Szanowni Państwo, zapraszam na psychoterapię i wsparcie terapetyczne w formie online. Dzięki sensly.com zarówno Państwo jak i ja mamy komfortowe warunki do nawiązania współpracy opartej na wzajemnym porozumieniu.
Martyna Jeszke
Martyna Jeszke Psycholog dorosłych, Psycholog dziecięcy
Czytaj więcej
Dzięki nowoczesnym narzędziom, dbanie o zdrowie psychiczne jest coraz bardziej przystępne. Bez wychodzenia z domu można poszukać pomocy i specjalisty, który skupi się na nas i na naszych trudnościach. Dużą zaletą jest przede wszystkim możliwość wyboru odpowiedniej pory wizyty.
Damian Kasza
Damian Kasza Psycholog dorosłych, Psycholog dziecięcy
Czytaj więcej
Korzystanie z Sensly umożliwia otrzymanie wsparcia bez konieczności wychodzenia z domu. Wsparcie online to oszczędność czasu na dojeździe do gabinetu, wsparcie możesz otrzymać online w komfortowym miejscu i warunkach.
Poprzedni
Następny

Rozwiewając wątpliwości

Czytelnia

Nasz blog, gdzie eksperci zdrowia psychicznego i „osiędbania” dzielą się swoją wiedzą i poradami.

FAQ

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące zasad spotkań on-line, rezerwacji, płatności, odwoływania sesji czy kwestii technicznych.

Skuteczność pomocy psychologicznej przez internet

Według badań naukowych nie ma różnicy w skuteczności między terapią online, a tą w gabinecie. Ważna jest Wasza relacja, emocje i wymiana myśli. Jeśli masz wątpliwości co do formy spotkań, zawsze możesz omówić je ze swoim specjalistą. Razem zdecydujecie, czy wybrana forma kontaktu jest dla Ciebie odpowiednia. 

Natychmiastowa pomoc

Jeśli czujesz, że potrzebujesz natychmiastowej pomocy, nie zwlekaj - zadzwoń