Twój gabinet online

Dedykowane rozwiązania do pełnej obsługi i prowadzenia konsultacji psychologicznych lub terapii w formie online. 

Możesz w pełni skupić się na Twoich klientach, a my z przyjemnością zajmiemy się resztą.

Prostota i wygoda

w Twojej codziennej pracy

Wszystko w jednym miejscu

Zapewnij sobie i swoim klientom najbardziej komfortowe miejsce do spotkań on-line

Pełna automatyzacja

Zarządzaj całym procesem prowadzenia Twojego gabinetu za pomocą kilku kliknięć

Miejsce dla Twojego rozwoju

Uzyskaj dostęp do bazy wiedzy, bezpłatnych webinarów i wsparcia w budowaniu Twojej marki osobistej

Nowoczesne rozwiązania w chmurze

dostępne skąd chcesz i kiedy chcesz

 • Elastyczny kalendarz

  Prosty i intuicyjny. Pomaga efektywnie zarządzać Twoim czasem pracy, wolnymi okienkami.

 • Automatyczne płatności i faktury

  Nie trać czasu na zarządzanie płatnościami czy oczekiwanie na potwierdzenia przelewu. Zapewniamy pełną i zautomatyzowaną obsługę płatności. A wszystkie zarezerwowane sesje są już opłacone.

 • Kartoteki klientów

  Wszystkie informacje i dane w jednym miejscu, bezpiecznie i zgodnie z RODO. Wkrótce umożliwimy udostępnianie pacjentom zadań domowych i materiały do pracy własnej.

 • Prowadzenie sesji on-line

  Korzystaj z wbudowanego narzędzia do prowadzenia rozmów wideo / czat. Bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji!

 • Przypomnienia e-mail i SMS

  Dla Ciebie i Twoich pacjentów. Bo każdemu czasem zdarzy się zapomnieć o spotkaniu.

 • Wszyscy klienci w jednym miejscu

  Wystarczy adres e-mail, żeby zaprosić Twoich obecnych pacjentów/klientów na platformę i korzystać ze wszystkich funkcjonalności. Bez żadnych opłat.

 • Szybka zmiana terminu sesji

  Jednym kliknięciem zaproponujesz pacjentowi/klientowi zmianę terminu sesji i wyślesz zaproszenie.

 • Wsparcie opiekuna specjalisty

  Potrzebujesz wsparcia w obsłudze? A może potrzebujesz dodatkowych funkcjonalności? Odpowiadamy na Twoje potrzeby, telefonicznie i mailowo.

Opinie o Sensly

Adrianna Czajka
Adrianna CzajkaPsycholog dorosłych, psychodietetyk
Czytaj więcej
Sensly umożliwia mi pomaganie pacjentom z różnych części świata. Wygodna forma umawiania i przeprowadzania spotkań on-line sprawia, że znika bariera stwarzana przez kilometry dzielące pacjenta od specjalisty.
Marzena Wasilewska
Marzena WasilewskaPsycholog i psychoterapeuta dorosłych
Czytaj więcej
Panel terapeuty jest bardzo łatwy w obsłudze, posiada różne przydatne funkcjonalności. Mam tu swój profil, opis usług i swoją opiekunkę, która zawsze chętnie i bezproblemowo służy mi pomocą, gdy mam jakieś wątpliwości, czy pytania.
Aleksandra Suty
Aleksandra SutyPsycholog dorosłych
Czytaj więcej
Strona jest przejrzysta, łatwo znaleźć wszelkie informacje, a konsultację rozpoczynam jednym kliknięciem. Dzięki Sensly nie muszę umawiać klientów i dopasowywać dogodnego terminu dla obu stron. Forma online jest dla wielu klientów otwierająca i jest pierwszym krokiem do rozpoczęcia terapii.
Piotr Ruciak
Piotr RuciakPsycholog dorosłych
Czytaj więcej
Platforma Sensly łączy najpotrzebniejsze funkcje w jednym miejscu. Kalendarz i system rezerwacji wizyt, zintegrowany komunikator i system płatności, wszystko w jednym miejscu. Daje mi to możliwość całkowitego skupienia się na kliencie, a nie kwestiach technicznych każdego spotkania.
Jonasz Najda
Jonasz NajdaPsycholog dorosłych, Psycholog dziecięcy, Psycholog sportowy
Czytaj więcej
XXI wiek brzmi dumnie. Portal sensly.com świetnie stawia czoła nowym wyzwaniom. Gdy pierwszy raz pomyślałem o spotkaniach terapeutycznych w formie online byłem sceptyczny, jednak innowacyjne technologie stosowane przez Sensly sprawiły, że to możliwe. Zachęcam i zapraszam do sprawdzenia.
Martyna Jeszke
Martyna Jeszke Psycholog dorosłych, Psycholog dziecięcy
Czytaj więcej
Portal ułatwia codzienną pracę. Ze względu na możliwość dopasowania grafiku do swoich potrzeb mamy pewność, że żadne z naszych obowiązków nie nakładają się na siebie. Taka elastyczność daje dużą swobodę.
Damian Kasza
Damian Kasza Psycholog dorosłych, Psycholog dziecięcy
Czytaj więcej
Z Sensly mogę pracować z dowolnego miejsca, jestem pozytywnie zaskoczony optymalizacją strony dzięki której bez trudu mogłem pracować korzystając jedynie z internetu na telefonie. Kalendarz, powiadomienia o rezerwacjach - wszystko pomocne i intuicyjne.
Poprzedni
Następny

Cennik

Za pełny dostęp do platformy oraz wszystkich funkcjonalności!

Prowizji od sesji za klientów pozyskanych dla Ciebie przez Sensly

Załóż bezpłatne konto

Stwórz wygodnie Twój profil i zweryfikuj swoje kwalifikacje, aby otrzymać bezpłatny dostęp do wszystkich funkcjonalności!

Strefa wiedzy

Wierzymy, że warto jest dzielić się doświadczeniem i wzbogacać swój warsztat pracy czerpiąc wiedzę od ekspertów i wieloletnich praktyków w swoich dziedzinach. Dlatego zapraszamy Cię do śledzenia naszych wydarzeń i aktywnego uczestnictwa!

Dotrzyj do nowych, lepiej sprofilowanych pacjentów

Aby ułatwić dostęp do pomocy psychologicznej, stworzyliśmy “uczący się” system, który wspiera pacjenta w doborze właściwego specjalisty. Dzięki niemu wystarczy, że osoby szukające pomocy psychologicznej odpowiedzą na kilka pytań, aby otrzymać listę specjalistów najlepiej odpowiadających ich potrzebom.

Umożliwi on Tobie dotarcie do osób, dla których Twoje umiejętności i wiedza, pomogą osiągnąć najlepsze efekty.

Nasz wirtualny asystent został opracowany wraz z gronem specjalistów: psychologami, psychoterapeutami, psychiatrami, seksuologami i terapeutami uzależnień.

Weryfikacja

Tutaj możesz szczegółowo zapoznać się z przyjętymi przez nas kryteriami weryfikacji specjalistów zdrowia psychicznego dołączających do Sensly.

FAQ

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące zasad spotkań on-line, rezerwacji, płatności, odwoływania sesji czy kwestii technicznych.